Позакласний урок з англійської мови Позакласний захід з англійської мови "подорож англією". Навіщо ми вивчаємо англійську мову
Цілі: вдосконалення навичок монологічного мовлення на тему “Школа”, закріплення вивченої лексики на тему.
Обладнання: картинки із зображеннями шкільного приладдя, картинка із зображенням дівчинки (для розфарбовування), картки з назвою шкільних предметів, картки з розкладом уроків на понеділок та вівторок, кольорові олівці.
Хід заходу
Hello, my boys and girls! Sit down, please. Today we shall have a competition. Два teams буде брати частину в нашому змаганні. Розташовуються в двох командах і вибирають назву для свого команду.
Кожен конкурс оцінюється журі. Враховується правильність відповідей, грамотність, оригінальність. Після проведення всіх конкурсів журі підраховує набрані командами бали та виявляє команду-переможницю.
Конкурси1. Вітання.
Виберіть назву для вашого об'єкта і вибирайте покупку про вас!
Діти вибирають із запропонованих вчителем назви команд: Hobbit's friends, Rabbits, Kittens, Tigers, Crocodile Gena and his friends, etc.
Команди повинні представитися, розповівши про своїх обраних персонажів. Наприклад:
Hello! We are Hobbit's friends. Всі є Kanga, Roo, Piglet, Winnie-the-Pooh, Big Rabbit і Small Rabbit. Every evening we visit Hobbit. He is hospitable. We usually listen Hobbit's new fairy-tales, watch TV and talk. Деякий час play tennis and chess.
Hello! We are Rabbits. We live in a forest. We like singing songs and playing games. Наші favourite food is carrot and cabbage. We go to the animal’s school. We are good pupils. We get A's and B's at school.
2. Збери портфель до школи.
You are going to school. What do you must to take with you? Complete the cards, please!
Кожній команді роздати картки із зображенням шкільного приладдя. Команди повинні дописати пропозицію на картці, обравши відповідні слова.
3. Шкільна форма.
Командам роздати кольорові олівці та картку із зображенням Джесіки у чорно-білому кольорі.
First, listen to me attentivelly, next color Jessica's school unifrom.
Jessica's winter uniform
Jessica goes to Woodlands Primary School. She wears a school uniform. She wears a red hat.
Наші wears a white shirt and a red school tie.
Наші wears grey school blazer with school badge on it.
When it's cold she wears a grey sweatshirt.
When it's very cold she wears red gloves and a red scarf.
She wears a grey skirt.
She wears red tights and black shoes.
Малюнок 1
4. Улюблені шкільні уроки.
What are Jessica's favorite school subjects?
Малюнок 2
……………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………
and………………………………………………………………………………………
4. Шкільний розклад.
Read the Jessica's timetable and write the missing subjects in the spaces!
Командам видаються дві картки: одна з текстом, інша зі шкільним розкладом на понеділок та вівторок. Командам потрібно заповнити правильний розклад.
Картка з текстом:
Картка зі шкільним розкладом:
MONDAY | TUESDAY | |
8.40 | School assembly | School assembly |
9.00 | maths | ………………………. |
9.45 | ………………………………. | games |
10.30 | break | break |
10.45 | drama | …………………………… |
11.30 | ………………………. | music |
12.15 | lunch | lunch |
1.30 | geography | …………………………… |
2.15 | ………………………….. | English |
3.30 | French | maths |
5. Незвичайні уроки у шкільному розкладі.
Invent your-own unusual subjects!
Команди отримують завдання вигадати незвичайні шкільні уроки, наприклад:
drawing on the wall, childrens' computer games, windsurfing, fishing in the school's swimming pool, riding bike around the town, visiting space, travelling on the spaceship etc.
Перемагає команда, яка вигадала більше незвичайних уроків.
It's time to finish our competition. I am happy to have such clever pupils. Now we shall find out who is the winner today.
Журі підбиває підсумки, дякує учням за активну участь та оголошує переможців конкурсу.
Список літератури:
- Дзюїна Є.В. Ігрові уроки та позакласні заходи англійською мовою.- М., "Вако", 2007
- My school mini-book..//Дайджест для тих, хто вивчає англійську.-2003, № 18, с. 8-9
Позакласний захід з англійської мови
«Подорож до країни англійської мови»
для 6-7 класів
Ціль:закріплення наявних знань у галузі англійської мови за допомогою ігрової ситуації.
Завдання:
Освітня
підвищувати пізнавальний інтерес учнів мови через використання ігрових моментів;
закріпити вміння вживання у мові розмовної мови;
навчання навичок сприйняття на слух іноземних слів.
Розвиваюча
розвивати увагу та пам'ять учнів;
розвивати вміння працювати у групі.
Виховна
вміння працювати у співпраці з іншими;
виховувати шанобливе ставлення до іншої культури.
Оформлення: комп'ютер, проектор, роздатковий матеріал.
Хід заходу.
I. Організаційний момент.
– Good day dear boys and girls, guests and teachers! We are glad to meet you. Welcome до нашої конкуренції. How are you? Do you know English? Can you speak English? We'll see it. Сьогодні два teams буде брати частину в наше змагання. Першим team є шпильки з 6-ї форми. Second team є pupils of 7 th form.
– Доброго дня, шановні гості! Ми раді вітати вас на нашому заході. Сьогодні ми проведемо вікторину між учнями 6 та 7 класів, яка називається «Подорож до країни англійської мови».
– Let's welcome our teams!
– Tell us about yourself, please. (Представлення команд).
Але спочатку наші команди трохи розкажуть про себе.
– Now, let me introduce our judges. Here they are: ….
А зараз давайте привітаємо наших суддів:
It's high time to begin our competition.
Отже, ми розпочинаємо наше змагання.
Well, let's imagine that we are passengers of this bus. We are going to travel to Knowledgeland. Look at the screen, please. Take your seats. Be attentive. The bus is leaving…. !”
Уявіть, що ми є пасажирами цього автобусу і ми збираємося здійснити подорож до країни англійської мови. Займіть свої місця, будьте уважні, наш автобус вирушає. Ми бажаємо нашим учасникам удачі та всього найкращого!
II. Проведення конкурсів.
Station 1 Phonetics
Перша станція у нас «Фонетична»
I wish you were a fish in my dish.
Fat frogs flying past fast.
Black back bat, Black cat sat on a mat.
Hickery, pickery, моя чорна кішка буває в моєму blue hat.
Друга станція "Граматична"
І в першому завданні ми перевіримо як ви знаєте відмінювання дієслова to be, ви повинні прочитати речення, вставляючи am , is , are .
1) Fill in the gaps with am, is, are.
2.You … from England.
3.He … very strong.
4.My sister … busy.
5.I have a cat. It … fat.
6.Trees … green in spring.
7.My brother … good at school.
8.They … not good friends.
У другому завданні учасники мають скласти пропозиції.
2) Розставте слова у реченнях у правильному порядку (виконують письмово на аркушах)(Пауза – робота з глядачами – ребуси)
1. There, room, in, is, sofa, nice, a, the
2.There, toys, are, in, box, the.
3.Computer, there, no, is, in, room, the
5.you how old are?
7.good they friends не є.
У наступному завданні ви повинні знайти помилки та виправити їх.
3) Find the mistakes.
1.Ann and Mike is friends.
2.My hobby has reading.
3.We English are.
4.I have a books.
5.I not am in class six.
Station 3 Lexical
« Антоніми»
– У подальшому повідомленні ви повинні робити антонімів, використовуючи ці слова. Назвіть протилежні за значенням слова:
«Зайвіслова»
Наступне завдання називається "Зайві слова". У кожному рядку є одне зайве слово, ви повинні прочитати слова та знайти зайве.
Find the "wrong" слово.
Coffee, tea, milk, skate, juice
Sport, cake, egg, sandwich
Kitchen, dining room, hall, bathroom, carpet
Table, shelf, arm-chair, skirt, sofa.
Mum, dad, granny, man, granddad
Old, happy, name, cold, good
"Хто більше"
Молодці! Ви чудово впоралися із завданням і ми переходимо до наступного, яке називається "Хто більше"
Складіть якнайбільше слів зі словом «SPORTSMЕN» (пауза – пісня англійською мовою)
А поки що наші команди думають, учень 5 класу заспіває пісню.
Знайдіть слова
Кожній команді дається лист із кросвордом. Діти повинні знайти відомі їм слова на зазначену тему. За кожне правильне слово команда нараховується по одному очку.
I know you like to solve crosswords. Ви повинні find the hidden words в цих word squares. The words are about “School” .You may look for the words across and down.
Ми знаємо, що ви любите розгадувати кросворди, у наступному завданні ви повинні знайти заховані слова на тему «Школа»
Station 4 Captains’ competition
Наступна станція у нас – це змагання між капітанами. Ви повинні по черзі назвати якнайбільше слів на тему «Їжа»
Капітанам по черзі треба назвати якнайбільше слів на тему «ЇЖА»
Station 5 "Riddles"
-Your task is to solve riddles:
1.It is a small animal. It likes fish. (a cat)
2.It is orange. It is not big. It can run. It is very cunning. (a fox)
3.This animal lives at home or на street. It is a man's friend. (a dog)
4.It is green. Це може swim and run. It can’t climb and jump. (a crocodile)
5.It big and strong. It's grey. It likes to help his friends. It lives in Africa.(an elephant)
6.It's clever. Це може лямпа і climb. It lives in a tree. It’s very funny. It likes bananas. (a monkey)
Station 6 Pantomime
–У цьому питанні один з двох teams повинен показувати слово, яке ми бачимо і teams повинні вести це слово. Show pantomime! Ви повинні say a single word, let your team guess what you mean.
Учень повинен пояснити своїй команді мімікою та жестами запропоновані слова. Вчитель показує картку зі словом. Представник команди повинен за одну хвилину "показати" це слово так, щоб команда змогла його відгадати.
The words: A frog, a monkey, a dog, a cat
ІІІ.Підведенняпідсумків
– It's time to finish our competition. teams, captains and their classmates have done their best to win. Ми маємо такий clever pupils.
Отже, наше змагання добігло кінця, Команди та капітани зробили все, щоб стати переможцями.
Now we’ll find out who is the winner today. Let's give time to our judges to count your scores . (пауза – казка)
- Зараз ми дізнаємося, хто ж став переможцем, а поки журі думатиме, підраховуватиме бали, учні 5б класу покажуть сценку «Теремок» англійською мовою.
– Dear judges, tell us some words o the score.
Отже, надаємо слово нашим суддям.
– Наші congratulations to the team of the …Якщо ви дуже багато для вашої роботи.
Давайте привітаємо команду…!
Dear friends, did you like our competition?
Дорогі друзі, вам сподобалося наше змагання?
Що вам сподобалося найбільше?
Thank you for your work. English language is very useful. The English language is very important. Try to get only excellent marks in English. Good-bye. See you soon.
На завершення ми хотіли б сказати всім велике спасибі! Вчіть англійську мову! І отримуйте лише одні п'ятірки! До побачення!
Позакласний захід з англійської мови у 5х класах
« English is fun !»
Цілі:
Підвищувати інтерес учнів до предмета, що вивчається;
Активізувати раніше вивчений матеріал в ігровій формі;
Формувати навички роботи у команді, вміння застосовувати отримані знання практично;
Виховувати почуття підтримки та поваги один до одного.
Час проведення: 45 хвилин.
Учасники: 3 команди (по 6 осіб із кожної підгрупи).
Обладнання: картки із завданнями
Підготовка до заходу:
1)Учні заздалегідь придумають назву команди, девіз та емблему. Вболівальники за команди також готують плакат з емблемою команди, який вони триматимуть під час змагання, щоб підтримати свою команду;
2) Учні повторюють приказки та прислів'я англійською та їх російські еквіваленти;
2) Вчителю необхідно заздалегідь приготувати роздатковий матеріал та грамоти для вручення переможцям.
План заходу:
Вступне слово
Task 1. Warming- up.
Task 2. Test. + Гра з глядачами “Antonyms ”
Task 3. Find the words.+Гра з глядачами "My school"
Task 4.Улюблені герої мультиків.
Task 5. The game “Who wants to become a milllioner?”
Рефлексія.
Ватман купити
Хід заходу:
Вітальне слово вчителя:
Teacher: - Hello, boys and girls! I am glad to see you. Today we will have very funny competition "English is fun!". Let’ sgreeteachteam. Theteam“…. ”
Вчитель називає кожну команду по черзі. Кожна команда представляє себе у довільній формі (хором вигукнути назву та девіз, показати емблему).
Teacher: - Thank you pupils. Let's start our competition. I wish you good luck. Thefirsttask is to guess the riddles.
Task 1.
Warming up .
Команди по черзі закінчують вірш англійським словом. За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал.
Teacher: - I буде read 3 короткі поеми для кожного team і ви повинні закінчити це з англійською мовою. Ви можете отримати один пункт для кожного правого повідомлення. Ви повинні тільки 1 хвилину до prepara.
Зробити картки – Н.М.
Картки роздати на 1 хв., За хвилину - зібрати.
Зранку кожним у школі пташиної,
Всіх пташенят співати навчає.
(teacher – вчитель)
Готовий обід у місіс Ейбл,
Гостям накритий вже круглий...
(Table)
Не проспати, щоб на урок,
Ми заводимо на ніч...
(clock)
У літньому саду для дітей наберуть
Солодких і смачних, корисних для всіх...
(fruit – фрукти)
Потрібен усім нам на обід
Пишний, смачний, свіжий...
(bread)
У клітці лев гарчить, шумить,
Щоб на вечерю дали...
(Meat)
Від спеки зараз згоримо!
Ох, подайте нам...
(ice-cream)
Я його хоч банку з'їм -
З полуниці смачний...
(jam)
Кисло-солодкий він на смак,
Вітамінний пийте...
(Juice)
Antonyms » .
Teacher: - Boys and girls, let's play a little the game “Antonyms”. Я буде отримувати слово і ви повинні мати його антонім, його відповідне слово.
Слова:
Hello-good-bye, big-small, kind-angry, yes-no, black-white, long-short, dirty-clean, bad-good, happy-sad.
Task 2
Test
Кожна команда отримує картку із тестом. Потрібно обвести правильний варіант. Час виконання картки: 5 хвилин.
Прочитайте листа і скажіть, скільки людей у цій сім'ї.
Dear Jane,
Hello, мою назву є Helen and I am from England. I would like to be your penfriend. I have got a sister. Her name is Patty. She is married and her husband's name is Mark. Вони мають got a pet dog. Its name is Scamp. My father is a doctor. His name is Peter. My mother is a teacher. Her name is Pamela. Do you have any brothers or sisters? Please tell me their names in your letter. У нашому наступному листі я маю на увазі вашу родину. Please write soon.
Love, Helen
A) 4
B) 5 ( вірно )
C) 6
D) 7
E) 3
Task 3
Find the words .
На слайді – таблиця, де необхідно знайти слова:carrot, banana, juice, meat, fish, potato, milk, apple, water, chocolate, bread. За кожне знайдене слово команда отримує 1 бал.
Teacher: - The next task is to find 11 words на thepick “Food”. Let's begin!
Task 4
Улюблені герої мультиків.
Командам потрібно поєднати частини імен мультиплікаційних героїв. Завдання виконують усі команди одночасно, працюючи у ноутбуках
Teacher
:
Doyouknowcartoonheroes?
Новий кожний team повинен брати участь у назвах карток для 1 хвилини. Work in your notebooks!
a) Duck Robinson b) the-Pooh Donald c) Pan Winnie d) Mouse Peter e) Crusoe Mickey.
Поки що команди виконують завдання – гра з глядачами « My school » .
Гра з глядачами
Слова про школу
Task 5
Teacher: Наші наступні кроки є грати у грі “Як хотіли б отримати мільйонера?”
Givetherightanswer.
Завдання «Хто хоче стати мільйонером?».
Команди обирають правильну відповідь із запропонованих. Завдання виконують усі команди одночасно.
1. The capital of Great Britain is:
a) Moscow b) London c) Paris d) New-York
2. Traditional English houses usually have:
a) 1 floor b) 2 floors c) 3 floors d) 4 floors
3. Where do men wear skirts (kilts)?
a) America b) Scotland c) Italy d) Russia
4. Нічого затишніше немає,
Чим моя квартира …
Все затишно та звично,
На стіні картина …
Щоб час знати я міг,
Є годинник великий.
a) haus, cartina, klock;
b) flat, picture, clok;
c) Flat, picture, clock;
d) Flet, pictur, klok.
5. Where can you see a kangaroo?
a) India b) Australia c) Ukraine d) Canada
6. Bunny is a symbol of:
a) Halloween b) Birthday c) Christmas d) Easter
7. Fill in the missing word.
Там є багато ... в Saint-Petersburg.
a) yesterday b) museums c) week d) computer
Рефлексія.
Рефлексія відбувається так: ті учні, кому сподобалася гра, підспівують піратську пісню «Йо-хо-хо!…»
Підбиття підсумків, нагородження.
Підготувала:
Вчитель англійської мови
Балак Яна Олегівна
Ціль: мотивувати учнів вивчати англійську мову та правильно користуватися нею при живому спілкуванні; підвести до усвідомлення необхідності та важливості вивчення англійської мови як однієї з найпоширеніших мов у світі; поповнювати словниковий запас, тренувати в діалогічному та монологічному мовленні. Розвивати логічне мислення, увагу, уяву, творчі, акторські здібності та пізнавальний інтерес Виховувати взаєморозуміння та вдосконалювати вміння працювати в колективі, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.
Тип заходу : позакласний захід з елементами інсценізації та використанням мультимедійних технологій
Обладнання: ширма, декорації та реквізити для інсценування (автобус дабл-декер, Біг Бен, таблички ‘’Policestation’’,’’ Hospital’’,’’ Souvenirshop’’, бейджики для екскурсовода, полісмена, лікаря, гаманець, книги, ковпак для лікаря, маски поросят і вовка, рукавички, презентація уPowerPoint, музичне оформлення, мультимедійне обладнання
Хід заходу
Stage 1 «At school »
( pupils of 5 th form)
*Шкільний дзвоник
Вчитель Goodmorning, pupils. Sitdown, please. Today we are going to speak about …
Учень I’ msorry. May I sit down?
Вчитель Why are you late, Bob?
Учень IdislikeEnglish. It’ sboringsubject. In my opinion it's waste of time
Вчитель You are wrong. English is very useful and important. And now I'll try to prove it you.
If you don't know Англійською може бути з деякими funny situions. Let's look some of them.
Stage 2 «Situations »
( pupils of 11 th form)
Учень 1 Як перекладається "Idon" tknow" ? Учень 2 Я не знаю. Учень 1 Ох, ніхто не знає! |
Evening. Hotel. Reception. The telephone is ringing Учень 1 - Учень 2 - Ту-ті-ту-ту-ту! Учень 1 - Reception, Kate speaking. Can I help you? Учень 2 - Ту-ті-ту-ту-ту. Учень 2 - Ти що? Англійську не розумієш?! Я ж тобі кажу: два чаї на двісті двадцять другий! |
Учень 1 "Іване, переклади на англійську лову «двері» Учень 2 "Dwear" Учень 1 "What eto da!" |
Учень 1 Ok. Let’ stranslatesomewordsintoEnglish: Ольга, як по-англійськи буде парта? Учень 2 Desk Учень 1 Verywell. Маша, як англійською буде вікно? Учень 3 Window. Учень 1 Максим, як по-англійськи буде підвіконня? Учень 4 - ...... ПідWindows |
At the Music lesson. Учень 1 Є тільки мить між минулим та майбутнім, саме вона називається…( під фонограму) . Учень 2 Present Simple Tense. |
Ukrainian tourists П'ять хвилин прийшли на курорт. Вони рухаються в кімнату. Wife sees the mouse and starts yelling, Учень 1 "A-a-a-a!"Миша! Подзвони адміністратору готелю! Учень 2 Але я погано розмовляю англійською! Учень 1 А я в англійській повний нуль! Учень 2 - Hеllo. Учень 3 -Hello. Reзeption, Kate speaking. Can I help you? Учень 2 -Do you know "Tom and Jerry"? Учень 3 -Yes, I do. Учень 2 - . |
« English exam » Вчитель Зomein, please Учень - Здрасту, який камін? Тепло начебто… Вчитель - Sitdown. Учень - Чи одразу «даун»? Не встиг прийти. Вчитель - Takeaticket, please Учень - Що що? Вчитель -Беріть вже квиток, Сидоров! Учень -А Який брати? Вчитель -Та беріть будь-який, мені все одно (бере квиток) Вчитель - And what is the topic? Учень - Не зрозумів? Вчитель - Whatisthetopic? Учень - Та не ношу я ніяких топиків! Це жіночий одяг. Вчитель -Тема вашого квитка «Аеропорт»Airport. Airport… Учень - Airport… Вчитель - Consistsof… складається з ... ну що є в аеропорту? Учень - Ну хол Вчитель - OK. Hall. What else?Що ще? Учень -Ресторан Вчитель - Arestaurant. Aна вулиці? Учень -ВПП Вчитель -Що? Учень -Злітно-посадкова смуга, на якій літак злітейшн, а потім приземлейшн. Вчитель -Якщо літак так різко приземлятиметься, то пасажири загинуть. - Учень А сперечаємось не загинуть? На п'ятірку Вчитель -На трійку Учень -Ні вам, ні нам, на Чотири Вчитель -ОК Учень -А літак вантажний був. Вчитель -Сідорів! |
Stage 3 «Screen work »
( pupils of 11 th form)
Вчитель : And now I would like to show you some photos. Be very attentive
СЛАЙД 1We very often we use on-line translator. But remember it’s only machine which couldn’t think
For example:Наші кішки забивають на три кішки - два білих і один чорний.
Translation:
СЛАЙД 2відthe other side this machines can think too much
For example:Men are men and men should clean the house
But computer has another idea:Men are men andwomen should clean the house
СЛАЙД 3, 4 - Тell me please, how youwillpreparefor the English exam.
I don't think about it. May be I will take some extra classes.
And which teacher will help you.
I don’t know. May be I'll find some teacher through the internet.
I can help you. Я мав деяку advertisement.
It's the first one (показує)and the second one (показує)
Oh, thank you, very much. You are really good friend
СЛАЙД5, 6, 7, Masha, Я знаю, що ваша родина стає на Lviv next week.
Yes. It's true.
Please, pay your attention to road signs. Some of them can be so funny
СЛАЙД8, 9, 10, 11
Do you like go to a restaurant?
Yes, I do.
Doyou havesomeproblems when you go to the restaurant?
No, I don’t. and what about you.
Last time I have some problems with menu!!!
What you mean?
Oh, I have some examples.
СЛАЙД 1 2
And now I would like to show you a label,
which I find on the father's shirt.
Oh, it’s very funny!
Stage 4 “One day in London”
( pupils of 5 th form)
T. London є відомим для його боротьбі. Guide-interpreter is going to make the excursion around the city. Він буде show і tell про most найбільш цікаві площі Лондона.
SIGHTSEEING TOUR.
G.-I. Now, I think, you want to have a sightseeing tour around London.
Sam. With pleasure.
G.-I. Meet your guide around London.
Tom. And what places will we visit?
Guide. О, найбільш приємні площі в Лондоні, I promise. It will be unforgettable tour, believe me.
(Там керують shows і tells про most interesting places of London).
T. But something has happened . Sam can't find his purse. That's why he has go to the police station where he'll have a conversation with the policeman. Listen to it, please.
Sam. Tom, it's a pity, but I can't find my purse.
G.-I. Буде йти до польської служби.
AT THE POLICE STATION.
Sam. Good afternoon. We have a problem.
Policeman. How can I help you?
Sam. I have lost my purse.
Policeman. No problém. We'll help you to look for it.
Sam. Thanks.
Policeman. What colour is it?
Sam. It’s black.
P. When and where did you lose it?
Sam. I think, it був коли ми були в Trafalgar square.
P. OK. We'll find it. Come to us tonight.
Sam. Well. Good bye
T. Really, the day is full of surprises. Headache. Tom не є добре і лікар є готовим до вживання його.
Tom. Ох, моя голова.
Sam. What has happened?
Tom. I have a bad headache.
Sam. Let's see the doctor then.
G.-I. I'll help you to find a good doctor.
AT THE DOCTOR.
G.-I. Hello, лікар.
Лікар. How can I help you?
G.-I. This man is a tourist. He has a bad headache.
Лікар. Do you have any інші symptoms? A temperature, for example?
Tom. No.
Лікар. Then I'll give you a pill and in 30 minutes you'll be well.
Tom. Thank you, doctor.
T. Our travellers can't come back home без сувенірів. Це останнє місце Том і Сам відвідує Лондон.
AT THE SOUVENIR SHOP.
Tom. Hello. Чи можеш я хотів, щоб choose an interesting suvenir for my family?
Seller. What do you want?
Tom. Дехто, хто буде remind me про вашого wonderful city.
Seller. You may take this book. Там є багато зображень цікавих місць в London in it.
Tom. How much is it?
Seller. It costs 20 pounds.
Tom. It is very expensive.
Seller. But it is worth of it.
Tom. All right. Write out a bill. I’ll take it.
Stage 5 "Dreams"
(pupils of 11 th form)
Вчитель : Петро, якщо ви знаєте англійську мову і якщо ви маєте magic cap you can knowwhat people think
Учень : Are you really?
Вчитель : Yes, I’m
(діалог ведуть Учень 3 та Учень 4)
Which question teaches repeat very often at the lessons? (Tell me why…)
The main reason why peoples looking for a job (Money, money, money…)
How teachers feel when they get a salary? (Life is good)
How teachers feel when they get a reword (I feel good)
What our headmaster думати про наші pupils and teachers? (We are the champions…)
Which timetable pupils like best of all? (Monday - party…)
What pupils think during the control lesson? (S.O.S…)
How our teachers will be feeling after this conference? (I need a doctor..)
What teachers думають про свою profession? (It's my life…)
And what our guests think about this performance? (Show must go on…)
* (Tell me why…)
* (Money, money, money…)
* (Life is good)
* (I feel good)
* (We are the champions…)
* (Monday - party…)
* (S.O.S…)
* (I need a doctor..)
* (It's my life…)
* (Show must go on…)
Stage 6 «Fairy tales »
( pupils of 5 th form)
Characters: Author, Mother Cat, 1stKitten, 2ndKitten, 3rdKitten.
SCENE
The three little kittens
Lost their mittens,
And they began to cry.
*Звучити мелодіяMi Mi Mi
1 stKitten:Oh, Mother dear,
2 ndKitten:We very much fear.
3 rdKitten(crying):That we have lost our mittens!
Cat:Lost your mittens,
You naughty kittens!
Then you will have no pie. (The Kittens run away)
The three little kittens
Знайдено їх mittens,
And they began to cry.(The Kittens run in)
Three little Kittens(together):Oh, Mother Dear,
1 stKitten: (showing the mittens):See here,
2 ndKitten (showing the mittens):See here,
3 rdKitten (showing the mittens):See , we have found our mittens.
Cat:Oh, you’re good kittens!
Put on your mittens,
And you will have some pie.(Gives them pies)
But I smell a mouse close by.
(All together):We smell a mouse close by. Good-bye.(The Cat and Kittens leave the stage)
1: Well done! You all understand that family is very important for everybody
2. Now you’ll see it in a play which the pupils of the 3rdform prepared
Це також про родину з трьох маленьких Piglets.
I am Niff-Niff
I am Naff-Naff
IamNuff- Nuff
(беруться за руки і співають пісеньку)
Pig1:I have a house of grass
Pig2:I have a stick house.
Pig3:I have a brick house.
*Who's afraid of big bad wolf
* МелодіяWolf
Wolf:My name is Wolf.
Niff-Niff let me come in.
Niff-Niff:Go away, bad Wolf.
Вовк стукає - будиночок падає
Wolf:Let me in Naff-Naff.
Naff-Naff:Go away, bad Wolf
Wolf:Nuff-Nuff let me in.
All: Goaway
Вовк дмухає, проте напрасно
*The more we are together(Діти співають)
Stage 7 «Wax museum »
( pupils of 11 th form)
Екскурсія до
музею воскових фігур + концерт
А зараз ми з вами знаходимося в музеї воскових фігур Мадам Тюссо. Тут багато відомих зірок
1.Rihanna “Umbrella”
3.Boney M “Sunny”
4.Eagles “Hotel California”
5.No doubt “Don't speak”
6.Status QWO “You're in the army now”
7.Eurythmics “Sweet dreams”
8.Modern talking “Cheri Cheri lady”
9.Spice girls “Spice up your life”
10.We will rock you
Отже, ми хотіли показати цим заходом, що англійська - це важливий предмет. Якщо знати англійську мову, то можна:
Розуміти зміст пісень, віршів, казок
Спілкуватись з іноземцями
Подорожувати
Не потрапляти у смішні та незручні ситуації
Добре вчиться
У майбутньому допомагати своїм дітям
Здобути сучасну професію
Вільно користуватися комп'ютером
Вчитель : Andnowwhatwouldyousay
Учень : Ok. I був wrong. Now I understand that English is very useful and important.
Let's learn English!!! Everybody come on
*Good-bye song
The end
Чарівна подорож на Планету Знань
A Magic Journey to the Planet of Knowledge
Позакласний захід з англійської мови для учнів 3 класу. У ході заходу задіяні також учні 4 класу (головні герої) та 2 класи (загадки про тварин).
Цілі:
узагальнення матеріалу, вивченого у 3 класі;
вдосконалення навичок монологічного та діалогічного мовлення, а також граматики;
активізація лексичних та фонетичних навичок;
виховання допитливості та толерантності;
залучення учнів до культури англомовних та інших країн у рамках заходу
Устаткування: мультимедійний проектор, завдання на А4 для кожного класу, перелік конкурсів для журі, печиво для пісні.
Хід заходу
(Сл.1) Teacher: Today we'll have magic journey to the planet of knowledge. Сьогодні ми здійснимо захоплюючу подорож на планету Знань. Ви повинні боротися з ними, і ви будете вивчати багато цікавих фактів про різні думки. Ваша подорож буде довгою, тому ви робитимете зупинки на різних планетах, виконуватимете різні завдання, і як нагороду – отримувати інформацію з різних сфер нашого життя. Let's start. (Сл.2)
The first planet є ABC planet – планета Англійського алфавіту. Знайомтеся з жителями цієї планети – (сл.3)
Pupil 1: Hello. Welcome до the ABC планет. Ви повинні робити слова, які ви потребуєте у вашій день. Тут деякі листи і бути кицьки в цьому питанні.
Вибрати членів команди. Діти складають слова із запропонованих букв. (Сл.4) Музика для конкурсу 1
Pupil 1: Great job! Now listen and remember interesting facts o English alphabet: (сл.5)
More English words begin with the letter "s" than with any other letter. Найбільше англійських слів починається з букви "S", ніж з інших букв.
Лише два English words end in "-gry". Вони є "angry" і "hungry". Лише два англійські слова закінчуються на “-gry”: angry and hungry.
(Сл.6)Це наступне значення містить усі 26 літер афганізму: "Більш чорний fox джеми над лагідним psом." В англійському алфавіті 26 літер і в цій пропозиції використано всі 26 літер англійського алфавіту. Let's read this sentence all together.
Teacher: The second planet is the planet of Rules – планета правил. (Сл.7)
Pupil 2: Welcome to the planet of rules Ви повинні робити правила для вас. Say as many commands as possible and be the winner. На планеті правил правила вигадуєте саме ви, переможцем у цьому випробуванні буде той, хто придумає та назве якнайбільше правил.
Вибрати членів команди. Діти називають команди, якщо хтось із учасників повторив команду або не може її придумати, сідати на місце. Переможе той, хто залишиться стояти останнім.
Pupil 2:(Сл.8)Listen some interesting facts про school rules.
Most Japanese schools don’t have janitors. Хлопчики до cleaning daily as part of a school practice. Kids come in and bow before and after a lesson thanking the teacher. У більшості японських шкіл немає прибиральниць, учні самі прибирають класи, це їхній щоденний обов'язок. Перед уроком і після нього діти кланяються вчителю, таким чином дякують йому за урок.
(Сл.9)Kids in Mali in Africa spend лише 2 years in school. Багато з них start working between the ages of 10 and 14. В Африканській країні Малі діти навчаються в школі всього лише 2 роки, тому що вони починають працювати вже з 10-14 років.
Teacher: Now let's stop here. It is the Cartoon planet. (Сл.10)
Pupil 3: Welcome to the Cartoon planet. It is the most magic and fantastic planet. Ви повинні перемішати карти і взяти карту hero з його friend. На казковій і чарівній планеті мультфільмів вам доведеться визначити друга мультиплікаційного героя.
Відео Мультфільми. Діти дивляться фрагменти з мультфільмів.
Teacher: New match a cartoon hero with its friend.
Вибрати членів команди. Діти виконують завдання. (Сл.11) Музика для конкурсу 2
Pupil 3: Cartoon heroes як singing, dancing and having fun. Наші герої люблять веселитися, співати, танцювати. А ви можете їх розвеселити своєю кумедною піснею?
(Сл.12) Пісня “Cookie” (Печеньки)
Слова пісні:
Maggie приготування cookies від jar cookie.
Who me?
Yes, you!
Couldn't be.
Then who?
Who took the cookies від cookie jar?
Sarah Lynn приготувати cookies від куки jar...
Who took the cookies від cookie jar?
Michael took cookies від fhe cookie jar...
Who took Ihe cookies від cookie jar?
Sonya Lee приготувати cookies від кукурудзи jar .
Who took fhe cookies від cookie jar?
Eddie look the cookies від cookie jar.
Who me?
Yes, you!
Yeah maybe, але це є приємним для кожногоbody.
Pupil 3: It was amazing! (Сл.13)Нові літературні інтереси фактів про карти heroes.
Mickey Mouse ha white gloves because Walt Disney thought that mice має ugly nails and children mustn’t see them. У Міккі Мауса білі рукавички, тому що творець мультфільму Уолт Дісней вважав, що миші мають дуже страшні нігті і діти не повинні на них дивитися.
(Сл.14) Після надання “Kung Fu Panda”, ви можете дізнатися більше про Chinese words. Якщо ви дивилися мультфільм панда, ви вже вивчили кілька китайських слів. Для прикладу, назви основних символів людини "Shifu" - "teacher", "Tai Lung" - "великий dragon", "Ugvey" - "turtle".
Teacher: The next station is the Tourist planet. (Сл.15) Наші туристи Taya і Sasha можуть бути і ви повинні бути друзі з тих пір, як countries they came. Say why you think so.
Pupil 4: Hello. Capital of my country is Moscow. The flag of my country is white, blue and red. Символи моєї country є birch, brown bear and camomile. I speak Russian. I як playing football and tennis. My country is famous for caviar, pancakes, porridge, matryoshka долл і Red Square.
Pupil 5: The capital of my country is London. The flag of my country is white, red and blue. Символи моєї country є lion, oak і red rose. I speak English. I як playing football and rugby. My country is famous for 5 o'clock tea, red bus, porridge and internet.
Діти називають, звідки приїхали туристи та пояснюють чому.
(Сл.16) I think ... because
(Сл.17-19) Росія. Відповіді дітей:
I think Sasha comes з Russia because the capital of Russia is Moscow.
I think Sasha comes Russia because the flag of Russia is white, blue and red.
I think Sasha comes z Russia because the symbols of Russia є birch, brown bear and camomile
I think Sasha comes from Russia because he speaks Російська.
I think Sasha comes від Росії because he likes playing football and tennis.
I think Sasha comes з Russia because Russia є відомим для caviar, pancakes, porridge, matryoshka doll і Red Square.
(Сл.20-22) UK
I think Taya comes з UK because the capital of UK is London.
I think Taya comes from UK because the flag of UK is white, red and blue.
I think Taya comes з UK because the symbols of UK є lion, oak і a red rose.
I think Taya comes from the UK because she speaks English.
I think Taya comes from the UK because she likes playing football and rugby.
I think Taya comes з UK because the UK є відомим для 5 o'clock tea, red bus, porridge and internet.
Teacher: What can you add about these countries?
Діти розповідають, що вони ще знають про ці країни.
Pupil 4: Well done. В даний час деякі цікаві факти про різні країни.
(Сл.23)Майор Шарона, Місто США Америка є cat. Мер міста Шерон у США – кіт. He eats, sleeps and walks and he has own office. Справжній мер Шарона не образився, оскільки такої посади як «мер» у місті немає зовсім – є лише президент.
Pupil 5:(Сл.24) Youngest teacher in the world is Barbar Ali. He was 9 years old when he become a teacher. He woke up at 4 o’clock in the morning, then did house hold chores and went to school. Він був заснований на першій школі в його природному місті Murshidabad. Now he is 14 years old and he is headmaster of this school. Барбар Алі, мешканець маленького містечка Муршидабад в Індії, став наймолодшим учителем у світі. Йому було 9 років, коли він почав навчати дітей. Нині йому 14, і він наймолодший директор власної школи.
Teacher: The fifth planet is the planet № 5. (Сл.25)
Pupil 6: Welcome to the planet number five. Ви повинні називати п'ять різних думок.
Вибрати членів команди.
На екрані з'являється завдання, учень читає його для команд, що змагаються. Учні по черзі відповідають.
(Сл.26-34)
Pupil 6: Great! Listen деякі цікаві факти про всещо.
(Сл.35)It"s impossible to sneeze with your eyes open. Чихнути з відкритими очима неможливо.
The human brain is 80% water. Людський мозок складається з води на 80%.
Everyone's tongue print is different. Малюнок мови, як і відбитки пальців, у кожної людини різний.
Teacher: And the next planet є Animal planet. (Сл.36)
Pupil 7: Welcome to the Animal Planet. Різні хлопці живуть там і вони як різдвили, і ви повинні мати друзів, які є номінатори цих animal. Вгадайте які тварини перед вами.
Виходять діти другого класу.
Діти другого класу загадують загадки про тварин.
Після того, як треті класи вгадали тварину, слайд із зображенням тварини. (Сл.37-44)
- I`m little. I`m grey.
My nose is short.
My tail is long.
I`m а…
I am green. I can swim. I can jump. I cannot run. What am I?
I am red, I live in the forest. I can walk, run and jump. I cannot fly, I cannot swim. I як hares. What am I?
I can’t swim but I can sing. I can fly in the sky. What am I?
I live in the forest. I can run. I can jump but I am afraid of everyone. What am I?
I am big and brown. I як honey. I sleep in winter. What am I?
I am grey. I can jump, run, walk. I як fish. I live in the house. I може catch a grey mouse. What am I?
I am big. I am green. My tail is big. I can swim. I live in hot countries. I eat fish and monkeys. What am I?
Pupil 7: Now you should draw fantastic animal and describe it. Придумайте, намалюйте та опишіть тварину.
Вибрати членів команди. Музика до конкурсу 3 (сл.45) Діти вигадують і малюють тварин, потім описують їх.
Приклад: It is a monkey. It is little. It is brown. It lives in a jungle. Це м'ясо широкі пальці і довгий тайм. Це може climb trees and eat bananas. It can't talk and sing. It is very funny and fast.
Pupil 7: Now listen some interesting facts o animals.
(Сл.46)Hens sleep with one eye open. Baby Giraffe is 2m tall at birth. Рамка може останній longer без води, ніж камель.
Teacher: The next planet є Favourite planet. (Сл.47)
Pupil 8: Welcome до Favourite planet. У цій планеті ви повинні брати участь, що ваші особи як. Ask each other a question: “What is your favourite thing?” and try to guess the answer.
Вибрати членів команди. Діти ставлять одне одному питання та намагаються вгадати правильну відповідь.
Pupil 1: Now some interesting facts про ваші сильні кольори.